Roboty fit-out

Fit out to kompleksowa usługa skupiająca się na rozpoznaniu indywidualnych potrzeb klienta oraz zaplanowaniu i wykonaniu prac budowlano-wykończeniowych. Nasza firma to nie tylko generalny wykonawca inwestycji, lecz przede wszystkim doświadczony partner gwarantujący inwestorom wszechstronną obsługę na każdym etapie współpracy.

Dla kogo fit out?

Z realizacji fit out korzystają najczęściej właściciele biur, sklepów oraz restauracji, którzy pragną zaaranżować harmonijną przestrzeń, w pełni współgrającą z charakterem firmy i przyjazną zarówno dla pracowników, jak i klientów. Fit out biur i lokali usługowych umożliwia rozpoznanie indywidualnych potrzeb klienta i stworzenie przestrzeni wypełnionej nowymi technologiami oraz najmodniejszymi rozwiązaniami dekoratorskimi. Z usług firm budowlanych oferujących fit out korzystają osoby, które chciałyby stworzyć wnętrza funkcjonalne, ergonomiczne i sprzyjające kreatywności.

W tym zakresie oferujemy:

  • projektowanie architektoniczne wnętrz zgodnie z ich przeznaczeniem
  • wykonawstwo prac montażowo-budowlanych: montaż ścian przesuwnych i ścianek działowych, montaż sufitów podwieszanych, dostawę i montaż elementów oświetlenia oraz drzwi i okien. Dobór, dostawę oraz montaż podłóg: wykładziny dywanowe, PCW, parkiety i inne
  • wykonanie instalacji wewnętrznych: sieci logiczne, elektryczne, systemy wentylacyjno – klimatyzacyjne oraz grzewcze, a także sanitarne i przeciwpożarowe: systemy sygnalizacji pożaru (SAP), dźwiękowe systemy ostrzegania (DSO) i tryskacze
  • dostawa oraz instalacja wyposażenia: meble kuchenne, garderoby, recepcje, zabudowy panelowe i meble wzornicze.

Zapewniamy rozwiązania „pod klucz”, na najwyższym poziomie.

Jakie są największe zalety fit out?

Popularność firm zajmujących się fit out wiąże się z ich umiejętnością odpowiedzi na podstawowe potrzeby klienta, takie jak optymalizacja kosztów czy terminowość realizacji. Współpraca z jednym partnerem biznesowym to gwarancja stabilnej komunikacji, terminowego realizowania kolejnych punktów projektu oraz redukcji kosztów. Warto również zauważyć, że odpowiedzialność za całą inwestycję spoczywa na jednej firmie, co jest gwarancją bezpieczeństwa i przejrzystości inwestycji.